מדוע אתם זקוקים לשירות אחסון אתרים?

מהו שירות אחסון אתרים ומהם ההבדלים בין אחסון על גבי שרת פרטי לעומת אחסון על גבי שרת שיתופי? כל התשובות במאמר הבא

כל אתר, מגדול ועד קטן, זקוק לשירות אחסון אתרים. אחסון אתרים הוא כמו הבית של האתר שלכם. ממש כמו שאתם מאחסנים בבית רהיטים וחפצים, שירות אחסון אתרים מאחסן עבורכם את כל הקבצים הדרושים על מנת שהאתר שלכם יתפקד ויוצג ברשת. בדרך כלל מדובר בקבצי מדיה (תמונות וסרטונים), מסמכים, קבצי HTML ו-קבצי CSS המשמשים לבניית האתר ועוד. שירות אחסון אתרים מספק את כל הטכנולוגיות הדרושות כדי שהגולשים שלכם יוכלו להיכנס ולצפות באתר שלכם.

אתרי האינטרנט מאוחסנים על גבי שרתים. לאחר אחסון האתר, כאשר הגולשים ירצו להגיע לאתר שלכם, כל מה שהם יצטרכו לעשות הוא להקליד בדפדפן האינטרנט שלהם את כתובת האתר או הדומיין שלכם. הדומיין (שם המתחם) הוא שם ייחודי לכל אתר ואתר המבדיל אותו משאר האתרים. על מנת לקבל שירותי אחסון לאתר שלכם, עליכם להיות בעלים של דומיין משלכם. במידה ואין לכם דומיין, אנחנו נוכל לספק לכם אותו בקלות ובמהירות.

לאחר הקלדת הדומיין או כתובת האתר שלכם, המחשב של הגולשים יתחבר לשרת בו האתר שלכם מאוחסן, ודפי האתר שלכם יוצגו בפני הגולשים.

מהו שרת שיתופי?

ישנם שרתים זולים או ללא תשלום הנקראים שרתים שיתופיים. שרת שיתופי הוא שרת שמארח אלפי אתרי אינטרנט במקביל. החיסרון הגדול של שרת שיתופי הוא שנפח האחסון שבו מוגבל. אתרי אינטרנט המאחסנים את האתר שלהם על גבי שרת שיתופי, עלולים לחוות איטיות רבה בעומס, תקלות ושיבושים שיגרמו לקריסת האתר. בנוסף לכך, אם האתר שלכם נמצא על גבי שרת שיתופי בפלטפורמה חינמית כמו Tumbler, עליכם להסכים לתנאים ולמגבלות של הפלטפורמה. ישנם אתרי אינטרנט רבים שהורדו מהשרת לאחר שהפרו תנאי מסוים, ומדובר בסיכון גדול עבור כל עסק. בשל כך, ההמלצה שלנו היא לבחור בשירותי אחסון אתרים על גבי שרת פרטי.

מהו שרת פרטי?

אנחנן מספקים שירותי אחסון אתרי וורדפרס על גבי שרת פרטי. זהו שרת ללא הגבלה מבחינת נפח התעבורה, שטח האחסון, מערכת ההפעלה, הזיכרון והמעבד. כך שגם בשעות העומס, כאשר נכנסים לאתר שלכם גולשים רבים במקביל, האתר שלכם ימשיך להיות יציב והגלישה בו תהיה מהירה במיוחד. בנוסף לכך, במסגרת שירותי אחסון האתר אנו מעניקים גם אבטחת מידע לאתרי וורדפרס: אנו מתקינים על גבי האתר תוכנות המגנות עליו מפני וירוסים, פריצות ותוכנות זדוניות, ומגבים את דפי האינטרנט כך שהמידע נשמר תמיד ולא הולך לאיבוד. בנוסף לכך, אנו מספקים תחזוקה שוטפת לאתר, כולל תחזוקת המערכת, התבנית ותוספי האתר.

אז אם אתם מעוניינים להקים אתר חדש לעסק שלכם, אתם מוזמנים להיעזר בשירותי אחסון האתרים שאנו מספקים. אנחנו נעניק לכם שירות אחסון מהיר, אמין, מתקדם ומקצועי עבור אתרי וורדפס של עסקים גדולים ובינוניים. שירותי האחסון שלנו מבוססים על שרתים מהירים ללא הגבלה, וכוללים גיבויים ותמיכה טכנית. פנו אלינו ואנו נעניק לכם שירות אחסון אתרים בסטנדרט הגבוה ביותר. יש לנו שפע של ניסיון בתחום אחסון ותחזוקת אתרים, ואצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהאתר שלכם בידיים טובות.

השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.