אפיון אתרים הוא חלק חשוב מאוד לפני הקמה ובנייה של אתר.

לפניכם כל השלבים בתהליך אפיון אתר

אפיון אתר הוא השלב הבסיסי והראשוני לפני פיתוח ובניית אתר אינטרנט. זהו למעשה תהליך הגדרת הציפיות של בעל העסק מול החברה לבניית אתרים. ממש כמו שקבלן בניין זקוק לתכנית בנייה מפורטת לפני שהוא מתחיל בעבודת הבנייה, כך גם יש לתכנן את האתר שלכם – כולל התוכן, התפריט, המבנה  והעיצוב שלו, לפני שמתחילים בפועל את פיתוח ובניית האתר.

אפיון אתר המתבצע בצורה מקצועית, איכותית וטובה, כמו שתוכלו למצוא אצלנו יאפשר לכם להגיע לתוצאות שאתם חולמים עליהן.

השלבים בתהליך אפיון האתר

בירור המאפיינים של העסק שלכם

בשלב הראשון של אפיון האתר, אנו נברר פרטים על העסק שלכם: מהי היסטוריית העסק, מהו החזון שלכם, מהו תחום הפעילות שלכם, מהו סדר הגודל של העסק שלכם, מהם השירותים או המוצרים שאתם מספקים ועוד.

הגדרת יעדים ומטרות

היעדים והמטרות שלכם עשויים לשנות את אופי האתר, ולכן חשוב מאוד להגדיר אותם מראש. כך לדוגמה, אם אתם מעוניינים למכור מוצרים בצורה מקוונת אנו נבנה עבורכם חנות וירטואלית, ואם אתם מעוניינים להגביר את המודעות לעסק שלכם ללא מכירה און ליין, אתר תדמית יענה לצורך שלכם. קביעת היעדים כוללת גם את כמות הגולשים שאתם מעוניינים להשיג, את אחוזי ההמרה של הגולשים ללקוחות פוטנציאליים, את משך השהייה באתר ועוד.

מחקר על המתחרים

עלינו להכיר היטב את המתחרים שלכם בשוק שבו אתם פועלים, מהם ההישגים שלהם ברשת ומהם החסרונות שלהם. כך נוכל ללמוד מהמתחרים ולבדל את האתר שלכם.

מחקר על קהל היעד

האתר שלכם צריך להתאים לקהל היעד שלכם, ולכן חשוב לזהות מיהו קהל היעד. אנו נערוך עבורכם מחקר על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, ונבחן מהם המאפיינים הדמוגרפיים שלהם כמו מין, גיל, תחומי עניין ועוד.

מחקר זה יסייע לבנות אתר שידבר לקהל שלכם ושיניע אותו לפעולה.

שרטוט אתר האינטרנט

שלב השרטוט הוא שלב משמעותי מאוד בתהליך אפיון האתר. כאן נחליט יחד על מבנה האתר: כמה דפים האתר שלכם צריך לכלול והאם יש צורך במאות דפים או בדף נחיתה אחד בלבד. אנו נאפיין את סרגל הניווט של האתר ונחליט מהו התוכן שחשוב שיופיע בו.

העיצוב הגרפי של האתר
עיצוב האתר הוא הרושם הראשוני של העסק, ולכן יש להקפיד על עיצוב מרשים, המתכתב עם האופי של העסק ועם המיתוג שלכם. צוות הגרפיקה שלנו יערוך סקיצות לאתר הכוללות את הגרפיקה, התמונות, הפונטים והצבעים, ויעצב את האתר לשביעות רצונכם.

בניית האתר
לאחר אפיון האתר, נתחיל בבניית ופיתוח אתר האינטרנט שלכם. חשוב לזכור שתהליך אפיון האתר הוא גמיש, וניתן בהחלט לשנות אותו בהתאם לצרכים שעולים במהלך הדרך.

אנחנו מתמחים באפיון אתרים, זאת בהתאם לצרכי הלקוח. הצוות המקצועי והמנוסה נמצא כאן לרשותכם. אנו נאפיין את האתר שלכם מא׳ ועד ת׳, נבצע מחקר שוק על הענף ותחום העסק שלכם, נבחן מי הם המתחרים שלכם ומיהו קהל היעד, נגדיר את המטרות והיעדים שלכם יחד איתכם, וניישם את הידע הרב שלנו בתחום קידום ובניית אתרים על מנת שתקבלו את האתר הטוב ביותר עבורכם.

השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.