כיצד חברה לשיווק ופרסום דיגיטלי יכולה לסייע לעסק שלכם?

אם אתם מעוניינים להגדיל את ההכנסות והרווחים שלכם, לפנות לקהלים חדשים, להתרחב ולגרום לעסק שלכם לשגשג, כדאי שתפנו לחברת שיווק ופרסום דיגיטלי כמו החברה שלנו

לפניכם כל הסיבות מדוע חברת שיווק ופרסום דיגיטלי היא הכרחית עבור העסק שלכם

עם התפתחות הטכנולוגיה האינטרנטית, עסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד, מבינים שהדרך שלהם להצליח טמונה בעולם הדיגיטל. עסקים רבים משקיעים בבניית אתר המעוצב לעילא ולעילא, אך רבים מהם נכשלים משום שהם אינם מקדמים את האתר ולא מבינים את החשיבות בשיווק ופרסום דיגיטלי. שיווק ופרסום דיגיטלי מתייחס לקידום העסק שלכם באמצעים שונים כמו קידום אורגני (אופטימיזציה למנועי חיפוש), קידום ממומן, שיווק שותפים, קידום ברשתות חברתיות, קידום בדוא״ל, פרסום באנרים ועוד. חברות שיווק דיגיטלי יכולות להזניק את העסק שלכם ולהמריא אותו אל על. לפניכם כל הסיבות מדוע כדאי גם לכם להיעזר בחברה לשיווק דיגיטלי.

הרחבת קהל הלקוחות

נגמרו הימים בהם רק חברות בינלאומיות או עסקים גדולים יכלו להקים סניפים בכל רחבי הארץ והעולם ולהגיע למיליוני לקוחות. בזכות השיווק הדיגיטלי, גם חברות קטנות ובינוניות יכולות לפנות לקהלים הנמצאים בכל מקום ולא רק לאנשים שקרובים למיקום הפיזי של בית העסק. שיווק דיגיטלי יסייע לכם בקידום המוצרים והשירותים שלכם לכל רחבי המדינה ואף אל מעבר לים. מחקר שנערך בהונג קונג מצא שלעסקים המשתמשים באמצעי שיווק דיגיטלי יש סיכוי של פי שלושה להרחיב את העסק שלהם לשווקים רחוקים וגדולים יותר, לעומת עסקים שאינם משתמשים באמצעי שיווק דיגיטלי.

שיווק דיגיטלי חסכוני יותר משיווק מסורתי

הפרסום באמצעים המסורתיים כמו טלוויזיה, עיתון ורדיו, כרוך בעלויות כספיות גבוהות למדי. לעומת זאת, שיווק ופרסום דיגיטלי הוא ערוץ פרסום חסכוני יותר שמניב תוצאות טובות יותר לאורך זמן. לפי דוח שפרסמה חברת המחקר Gartner בנושא שיווק ופרסום דיגיטלי, 40 אחוז מבעלי עסקים העידו כי חסכו כסף רב באמצעות שיטות שיווק דיגיטלי לקידום המוצרים והשירותים שלהם. 28 אחוז מהם אף ציינו כי בכוונתם להעביר את תקציב הפרסום שלהם לטובת אמצעי שיווק ופרסום דיגיטלי.

המרת הגולשים ללקוחות

עסקים המשווקים את המוצרים או השירותים שלהם באופן מקוון, בוחנים את הצלחת הפרסום והשיווק הדיגיטלי באמצעות יחס ההמרה של הגולשים ללקוחות. פרסום בטלוויזיה למשל, אמנם יעורר בקרב צופים רבים את המודעות לעסק שלכם, אך לא בטוח כי אותם אנשים שצופים בפרסומת אכן יהפכו ללקוחות שלכם. לעומת זאת, שיווק דיגיטלי הוא ממוקד מטרה, ולכן יש סיכוי גבוה יותר להמיר את הגולשים שנכנסים לאתר שלכם ללקוחות של העסק שלכם. לפי מחקר שנערך בהונג קונג, עסקים הנעזרים בחברות שיווק דיגיטלי, דיווחו על הכנסה טובה יותר פי 2.8 מההכנסות של עסקים המשתמשים בדרכי פרסום מסורתיות.

פנייה לקהל היעד

אמצעי פרסום מסורתיים יורים לכל כיוון ועלולים לגרום לכם פספס את קהל היעד שלכם. לעומת זאת, באמצעות שיווק ופרסום דיגיטלי ניתן לפלח את קהל היעד שלכם לפי מאפיינים דמוגרפיים כמו מין, גיל, תחומי עניין, עיסוק מקצועי, מיקום ועוד. על ידי הכרת קהל היעד שלכם, תדעו כיצד לבנות את המסר השיווקי שלכם ובעזרת חברה לשיווק דיגיטלי, תוכלו להחליט יחד על אסטרטגיית השיווק והפרסום בדיגיטל. כאשר אתם פונים לקהל היעד שלכם באמצעות מסר שיווקי המותאם למאפייני קהל היעד, אתם מגדילים את הסיכוי שאותם גולשים ירכשו את השירותים או המוצרים שאתם מספקים.

 אינטראקציה עם לקוחות

שיווק ופרסום דיגיטלי מאפשר לכם ליצור אינטראקציה אישית עם קהל הלקוחות שלכם. תוכלו למשל להעלות סקרים ושאלונים בעמוד העסקי שלכם בפייסבוק, להתכתב עם הלקוחות בהודעות הפרטיות ולקבל מהם פידבקים. האינטראקציה הזו תסייע לכם ללמוד על הלקוחות שלכם ועל העדפות שלהם, תכוון אתכם כיצד להעניק להם חווית שירות טובה יותר, תגדיל את הנאמנות שלהם למותג שלכם, ותלמד אתכם כיצד לשפר את המוצרים והשירותים שאתם מספקים.

שיווק דיגיטלי פונה לצרכני המובייל
כיום קשה למצוא מישהו שלא מחזיק את הסמארטפון המשוכלל ביותר. למעשה, 91 אחוז מהאמריקאים העידו כי הטלפון הסלולרי שלהם נמצא תמיד איתם במרחק נגיעה. האמריקאי מקדיש בממוצע כמעט שלוש שעות ביום על גלישה באינטרנט בסלולר. שיווק ופרסום דיגיטלי מאפשר לכם לקדם את העסק שלכם באמצעות המובייל, ולהגיע לקהלים רבים.

בניית האמון של הלקוחות
שיווק ופרסום דיגיטלי מחזק את הנוכחות של העסק שלכם ברשת, וכך המותג שלכם נתפס כאמין יותר. הלקוחות המרוצים שלכם יכולים לשתף את האתר שלכם ואת העמוד העסקי שלכם ברשתות החברתיות, ולהמליץ לחברים שלהם על חווית השירות שהענקתם להם. לפי סקר הצרכנים המקוון העולמי של נילסן, אנשים נוטים להביע אמון בעסקים שחבריהם המליצו עליהם. הסקר, שנערך בקרב 25 אלף נשאלים מכל רחבי העולם, מצא ש-90 אחוז מהנשאלים סומכים על מותג, מוצר או שירות, אם ההמלצה עליו מגיעה מאנשים שהם מכירים.

החזר השקעה טוב יותר

חברה לשיווק דיגיטלי יכולה לסייע לכם לקבל החזר השקעה (ROI) טוב יותר עבור הפרסום של העסק שלכם, לעומת פרסום בדרכים מסורתיות. כאשר בעלי עסקים מפרסמים את העסק שלהם בטלוויזיה, בעיתון או ברדיו, הם משקיעים כסף רב על פרסום בעוד שהתוצאות המתקבלות הן מאוד מעורפלות וקשה למדוד אותן. לעומת זאת, ניתן לעקוב בקלות רבה ובזמן אמת אחר הישגי הפרסום והשיווק הדיגיטלי. כך למשל, תוכלו לבדוק כמה גולשים נרשמו לניוזלטר שלכם, כמה מוצרים הצלחתם למכור דרך החנות הוירטואלית שלכם, כמה גולשים השאירו את מספר הטלפון שלהם בטופס יצירת קשר ועוד. ככל שתגדל תנועת הגולשים לאתר שלכם, כך תוכלו ליהנות מהחזר השקעה גבוה יותר.

קריאה לפעולה
באמצעות פרסום ושיווק דיגיטלי ניתן לעודד את הגולשים לבצע את הפעולות הרצויות לבעל העסק. כמו למשל קניית מוצר, הרשמה לניוזלטר, השארת טלפון בדף יצירת קשר, מעקב אחר העסק ברשתות החברתיות ועוד שלל פעולות שבסופו של דבר מגדילות את ההכנסות של העסק. חברות לשיווק דיגיטלי, כמו החברה שלנו עושות זאת בין השאר באמצעות הוספה של כפתורים וקישורים בולטים, מילות מפתח, גרפיקה ועוד.

הדרך להצלחת העסק שלכם מתחילה בפנייה אלינו, אנו מתמחים בשיווק ופרסום דיגיטלי ומאחורינו שורה של לקוחות מרוצים והצלחות מוכחות בקידום עסקים. אנו נבנה עבורכם אסטרטגיית שיווק מא׳ ועד ת׳, נדאג לספק לכם שירותי שיווק דיגיטלי מתקדמים, נקדם את האתר שלכם בגוגל וברשתות החברתיות, נבנה עבורכם קמפיינים פרסומיים, כל זאת על מנת להגיע לחשיפה מקסימלית בפני לקוחות פוטנציאליים. שיטות השיווק והפרסום הדיגיטלי שלנו, יחזקו את המודעות למותג שלכם, יגדילו את כמות הגולשים הנכנסת לאתר שלכם ואת כמות הלקוחות. יש לנו, שפע של ניסיון בעולם הדיגיטל והצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך.