כל מה שרציתם לדעת על בניית אתר וורדפרס

מהו אתר וורדפרס, מהם היתרונות של מערכת בניית האתרים וניהול התוכן וורדפרס, ומדוע כדאי גם לכם להקים אתר וורדפרס לעסק שלכם?

כל התשובות במאמר הבא

כל עסק שמכבד את עצמו ורוצה להגדיל את ההצלחה שלו, חייב לבנות אתר אינטרנט. כאשר הגולשים מחפשים שירותים או מוצרים מסוימים, הם יעדיפו לפנות לעסקים שיש להם אתר, משום שהם נתפסים כאמינים ומקצועיים יותר. מעבר לכך, אתר אינטרנט מאפשר לכם לקדם את העסק שלכם, להעלות את המודעות למותג שלכם, להגיע ליותר לקוחות ולהגדיל את כמות המכירות שלכם. ישנן כמה מערכות לבניית אתרי אינטרנט, והפופולרית ביותר מביניהן היא מערכת וורדפרס. למעשה, מתוך 100 אלף אתרים ברחבי העולם, 31 אחוז מופעלים על גבי מערכת וורדפרס, ומתוך מיליון האתרים הגדולים ביותר 30 אחוז מהם משתמשים במערכת הזו.

מהי מערכת וורדפרס? מה סוגי האתרים שניתן לבנות בוורדפרס? מהם היתרונות של בניית וורדפרס לעסקים? כמה עולה לבנות אתר וורדפרס? ראה פוסט בשם מהי מערכת וורדפרס?

מהן המגמות הצפויות לנו בתחום בניית אתרים?

מעיצוב אלגוריתמי ועד התחזקות הצ׳אט בוטים – ענף בניית האתרים מתחדש ללא הרף וזה הזמן לגלות מה צופן לנו העתיד בתחום

רשת האינטרנט קיימת כבר 31 שנה, ובמהלך השנים היא שינתה את פניה ללא היכר. טים ברנרס לי, מי שהמציא את הרשת הכלל עולמית והדפדפן הראשון, אמר ש"הרשת הפכה לכיכר ציבורית, ספריה, משרד רופאים, חנות, בית ספר, סטודיו לעיצוב, משרד, קולנוע, בנק, וכל כך הרבה דברים אחרים״. בד בבד עם התפתחות רשת האינטרנט, התפתח גם תחום בניית האתרים ועבר שינויים והתפתחויות טכנולוגיות רבות ומגמה זו צפויה להימשך גם בשנים הקרובות. לאור השינויים המהירים בתחום, חברה לבניית אתרים העוסקת בבניית אתרים לעסקים, חייבת להיות תמיד עם היד על הדופק ולהתעדכן בחידושים השונים וההתפתחויות בתחום. אז הנה לפניכם סקירה של כמה מהתחזיות הבולטות ביחס למגמות שצפויות להתרחש בתחום בניית אתרים.

photo-1547032175-7fc8c7bd15b3תכנון רספונסיבי

נכון להיום, כמעט כל אתר חדש שנבנה הינו בעל עיצוב רספונסיבי המאפשר תצוגה נוחה המותאמת באופן אוטומטי לגדלי צגים שונים (טאבלטים, סמארטפונים, מחשבים ניידים ומחשבים נייחים). יחד עם זאת, עדיין קיימים כיום אתרים בעלי עיצוב מיושן שלא השכילו להתקדם לעיצוב רספונסיבי. העתיד מראה לנו שבסופו של דבר עיצוב רספונסיבי יהיה בגדר חובה בתחום בניית אתרים לעסקים. בשנים האחרונות מגוון הפלפטורמות הטכנולוגיות שבהן אנו עושים שימוש לצריכת תכנים אינטרנטיים התרחבה מאוד: בשנת 2015 שיעור הגלישה באינטרנט באמצעות המובייל עמד על 35 אחוז. בשנת 2017 המספר כבר קפץ ל-50.3 אחוז. עם מגמת העלייה הזו בכמות הגלישה באמצעות הסלולר, כלל לא מפתיע שגוגל מתכננת להשיק בקרוב אינדקס ניידים בו היא תדרג את האתרים לפי הנראות שלהם בנייד. אתרים עם עיצוב מיושן, כלל לא יופיעו בדירוגים הראשונים בגוגל וישארו מאחור ומחוץ לתחרות.

עיצוב אלגוריתמי

יותר ויותר חברות לבניית אתרים יעזרו באלגוריתמים שיסייעו בבניית אתרים לעסקים. אין זה אומר שתהליך בניית האתרים יהיה רובוטי בלבד וללא כל מגע אנושי. להיפך. האלגוריתמים יעבדו על ההיבטים הטכניים הכרוכים בבניית אתר, ויאפשרו למעצבים ולבוני האתרים להקדיש את מירב זמנם להיבטים היצירתיים. כתוצאה מכך, בעלי עסקים יהנו מאתרים שנבנו באופן יצירתי וחדשני יותר.

דפי מובייל מהירים

ענקית החיפוש גוגל מעוניינת לעודד חברות לבניית אתרים להקים אתרים שנטענים באופן מיידי ועובדים בצורה חלקה בטלפונים הסלולרים. לשם כך, חברות לבניית אתרים יכולות להשתמש בדפי AMP. מדובר למעשה בספרייה המבוססת על קוד פתוח שמאפשרת לזרז את זמני הטעינה של הדפים באתרי האינטרנט במובייל. דפי AMP עשירים מאוד בתוכן – יש בהם טקסטים, אנימציות, וידאו וגרפיקה, ועל אף בתוכן העשיר הדפים אינם נתקעים ונטענים מהר מאוד. טכנולוגיית דפי AMP נתמכת על ידי גוגל, והיא משפרת אף יותר את המהירות של הדפים. היא עושה זאת על ידי העתקת התמונות המופיעות בדפים על גבי השרתים שלה, וטוענת אותם ברקע בעזרת טכנולוגיה חדישה. כיום גוגל מציגה במנוע החיפוש מעל ל-25 מיליון אתרים שהטמיעו את טכנולוגיית AMP, ולכן אם גם אתם רוצים שהאתר שלכם יגיע למיקומים הראשונים בגוגל, חשוב שתוודאו עם החברה לבניית אתרים כי היא מוכנה למגמה ההולכת וגוברת הזו.

התחזקות הצ׳אט בוטים

כבר היום עסקים רבים מבינים את החשיבות שיש בצ׳אט בוטים – מענה וירטואלי לגולש העונה על שאלות. המגמה הצפויה היא שבשנה הקרובה תחום הצ׳אט בוטים כל כך יתחזק, שכבר לא יהיה צורך בשירות לקוחות אנושי. מחקר מצא ש-95 אחוז מהנשאלים מאמינים שיבוא יום והצ׳אט בוטים יחליפו את בני האדם בשירות הלקוחות. 57 אחוז מהנשאלים חושבים שהצ׳אט בוטים יעילים בגלל יתרון המיידיות שלהם – בניגוד לבני אדם הצ׳אט בוטים זמינים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. כחברה לבניית אתרים, נשמח לבנות עבורכם צ׳אט בוטים שיחסכו לכם משאבים, אנרגיה וזמן, ויעניקו לגולשים חווית שירות לקוחות מצוינת.

בעתיד הקרוב הרובוטים והבינה המלאכותית צפויים לשנות את עולם אבטחת אתרי האינטרנט כפי שאנו מכירים אותו היום. לפי ההערכות, עסקים ברחבי העולם ישקיעו 2.5 מיליארד דולר עד שנת 2025 על בינה מלאכותית כדרך להגן על אתרים מפני איומים ברשת. היתרון הגדול של רובוטים הוא שהם זמינים תמיד, 24 שעות ביממה וכך יכולים להילחם בתוכנות זדוניות ובהאקרים ללא הפסקה. הם יכולים להגן על האתר ברגע שהבעיה מתעוררת, ויכולים אף למנוע אותה. צוות ב-MIT (המכון הטכנולוגי של מסצ׳וסטס) כבר פיתח מערכת בינה מלאכותית לגילוי 85% מההתקפות עוד לפני שהן מתרחשות. עם הזמן אבטחת בינה מלאכותית תהיה נגישה וזולה יותר, ואז גם אתם תוכלו להגן על האתר שלכם בדרך המתוחכמת והיעילה הזו.

אופטימיזציה לחיפוש קולי

טרנד החיפוש הקולי הולך וצובר תאוצה. החיפוש הקולי, המתבצע באמצעות מערכות חיפוש כמו סירי באייפון, קורטנה באנדרואיד, ואקלסה של אמזון, הפך לפופולרי יותר ויותר עם השנים. מאז שנת 2008, השימוש בחיפוש קולי הכפיל את עצמו פי 35. החיפוש המתבצע על ידי טכנולוגיות כמו כיום 55 אחוז מבני הנוער ו-40 אחוז מהמבוגרים משתמשים בחיפוש קולי על בסיס יום יומי. מחקר מצא כי שניים מתוך חמישה אנשים הגדירו את החיפוש הקולי כחיוני לחייהם. לפי התחזיות, עד סוף שנת 2020 מחצית מהחיפושים יבוצעו באמצעות חיפוש קולי במקום בהקלדת מילות מפתח. בשל כך, חשוב שגם באתר שמקדם את העסק שלכם תהיה אפשרות לבצע חיפוש קולי, שיתרום רבות לחווית המשתמש של הגולשים שלכם. חברה לבניית אתרים המתמחה בבניית אתרים לעסקים תוכל לבצע אופטימיזציה לחיפוש קולי שתתרום רבות לקידום האתר שלכם.

אם אתם מחפשים חברה לבניית אתרים, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. אנו מתמחים בבניית אתרים לעסקים בינוניים וגדולים ומעודכנים בכל הטרנדים והמגמות העכשוויות בתחום. אנו מעניקים שירות, תמיכה וליווי צמוד לקהל הלקוחות שלנו, ובונים עבורם את האתר המותאם באופן אישי ולפי צרכיהם. תהליך בניית האתרים אצלנו מתבצע תוך אפיון האתר, ביצוע מחקר שוק אודות קהל היעד והמתחרים שלכם, מיפוי האתר, עיצוב גרפי וכמובן קידום האתר בגוגל וברשתות החברתיות. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שהאתר שלכם בידיים המקצועיות ביותר.